Hakkımızda

Hakkımızda


Teknokroki Ajans olarak 2016 yılından beri içerik yönetimi, tasarım hizmetleri, reklam çalışmaları, sosyal medya yönetimi, teknik destek, web site kurulumu ve düzenlemesi gibi hizmetleri sunuyoruz.

Tasarım Hizmetlerimiz arasında dergi, katalog, broşür, poster, billboard tasarımı gibi basılı işler, slide görseli, reklam banner, sosyal medya görseli, YouTube video kapak görseli gibi dijital işleri deneyimli ekibimiz ile mecranın gerekliliğine uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Reklam çalışmalarını web sitesi, sosyal medya ve YouTube gibi mecralarda yayınlanması, düzenlenmesi ve planlanması gibi hizmetleri içermekte.

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz içerisinde post ve hikaye planlanması ve düzenlenmesi, raporlama, etkileşim takibi ve iyileştirme çalışmaları, yorum ve mesaj takibi gibi tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Web site tasarımı ve kurulumu işlemlerinde; İstenilen tasarımın kurulumu, düzenlenmesi, Türkçeleştirme, gerekli teknik işlemlerin gerçekleştirmesi ve istenen özelleştirmelerin gerçekleştirilmesi, sunucu işlemlerinde barındırma, e mail hosting gibi destekler sunmaktayız.

İçerik Yönetimi hizmetimizi yayıncılık deneyimimiz ile isteklerinizi birleştirerek doğal sektörel içerik olarak oluşturmaktayız. Faaliyet gösterdiğiniz alana yönelik doğal içeriği yüksek kalitede dilbilgisi ile oluşturmaktayız.

Uzman ekibimiz müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz çözümleri geliştirerek kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Teknoloji odaklı yayıncılık deneyimimiz sayesinde yeni teknolojilere adaptasyonumuz ve sizleri adapte etme noktasında hızlı aksiyonlar alabiliyoruz.

Siz de sürekli geliştirdiğimiz güncel deneyimlerimiz hakkında bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Grafik Tasarım

Web Tasarım

Sosyal Medya

SEO

Kurumsal Kimlik

Dijital Pazarlama